technowinki na weekend majowy

No dobra, zbliża się majówka, to trzeba się zaopatrzyć w kilka technowinek, żeby ten długi weekend był przyjemny bez względu na to czy spędzimy go w mieści czy na łonie natury…

sun-151763_1280

Dla tych z Was, którzy wybierają się na jakieś wypady w miejsca, do których turyści rzadko zaglądają polecam jakiegoś GPSa, żeby się nie zgubić. Chyba najlepszą marką na rynku jest Garmin, ale oczywiście można też znaleźć coś innego. Konkretny model zależy od tego gdzie chcemy go używać (góry, morze, rzeki, jeziora, etc.). Tu stronka Garmina na której można coś dla siebie wybrać:
http://www.garmin.com/pl-PL

Dla tych, którzy chcą uwiecznić swoją majóweczkę oczywiście kamerka. Garmin ma je też w swojej ofercie, ale tym razem polecę Wam raczej kamerkę Go Pro Hero. Konkretny model zależy od potrzeb. Więcej na stronie:
http://shop.gopro.com/EMEA/cameras/

No i oczywiście trochę energii do tego wszystkiego, żebyśmy nie padli jak ten zajączek Duracella (albo co gorsza, żeby nasza kamerka nie padła w „tym” momencie (czymkolwiek by „to” nie było ;))… czyli jakiś PowerBank. Kilka ciekawych propozycji znajdziecie na stronie EasyAcc. Przykładowo: 26 000 mAh w jednym albo Powerbank z latarką lub może taki z karabińczykiem, który pozwoli przypiąć go do plecaka. Jest z czego wybierać.
http://www.easyacc.com/226-power-bank

No, to miłego długiego weekendu i dużo słońca 🙂