Gdzie szukać w sieci informacji o nowościach z branży technologicznych?

Przede wszystkim, każda firma zajmująca się technologiami prowadzi samodzielnie lub z pomocą agencji reklamowej fanpage na Facebooku (więcej o prowadzeniu fanpage: brandbay.pl/prowadzenie-fanpage-na-facebooku) i to właśnie na Facebooku danej firmy możemy szukać w pierwszej kolejności informacji o różnego rodzaju nowościach. Facebook dla firm jest miejscem, w którym mogą się one pochwalić tym co ciekawego właśnie udało im się osiągnąć i przyciągnąć więcej klientów dzięki temu.1-1257347437U82C

Przykładowo – fanpage Microsoft: https://www.facebook.com/Microsoft (swoją drogą, mają zaledwie niecałe 8 milionów fanów)

Drugim miejscem są blogi firmowe. O ile fanpage nastawiony jest na szybkie i atrakcyjne notki, o tyle blogi nastawione są na stosunkowo dokładne, rzeczowe przedstawienie danej nowinki. Często notki z fanpage’a odsyłają właśnie do takich firmowych blogów.

Przykładowo – blog Google: https://googleblog.blogspot.com/

Trzecim miejscem są blogi technologiczne. Jest ich w sieci mnóstwo, jedne bardziej, inne mniej rozbudowane. Takimi dobrymi blogami są:

Mashable: http://mashable.com/tech/

Gizmodo: http://gizmodo.com/

The Verge: http://www.theverge.com/

Przyjemnego czytania i oglądania technowinek 🙂