Autoryzowany serwis telefonów dla Ciebie

Dlaczego warto wybrać nasz autoryzowany serwis telefonów?

Autoryzacja od producenta to gwarancja profesjonalizmu w świadczonych usługach. Do tego dochodzi prawie 15-letnie doświadczenie z zakresu usług serwisowych. To czyni nas największym serwisem telefonów komórkowych na południu Polski. Do tego posiadamy przejrzysty cennik na stronie internetowej. Dzięki niemu z góry wiesz, jaki będzie koszt naprawy. Do tego serwisowanie urządzeń jest tak szybkie, jak tylko pozwalają nam na to normy jakościowe. Jeśli jednak się niecierpliwisz, to status naprawy łatwo sprawdzisz po wprowadzeniu numeru IMEI. Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna nigdy nie była tak wygodna i szybka, prawda? 

Jakiej marki telefony naprawiamy?

By utrzymać wysoki poziom jakości świadczonych napraw, nie naprawiamy wszystkiego. Skupienie się na trzech markach pozwoliło na zgromadzenie dużego zaplecza i zdobycie profesjonalnej wiedzy z zakresu napraw. Dzięki temu masz pewność, że oddajesz sprzęt w ręce fachowców, którzy zrobią wszystko, by przywrócić mu funkcjonalność.

Serwis sprzętu Samsung

Bogate zaplecze i autoryzacja producenta pozwalają na błyskawiczny serwis urządzeń firmy Samsung. Nie jest ważne czy to smartfon, smartwatch czy tablet. Bogate zaplecze pozwoli na szybką naprawę urządzenia z pomocą oryginalnych części Samsung. Z kolei wykwalifikowany i doświadczony personel zadba o jakość naprawy. Z nami masz pewność, że telefon po naprawie będzie jak nowy!

Naprawa w ciągu godziny!

Skorzystaj z błyskawicznego serwisu premium Samsung i ciesz się naprawionym urządzeniem! Dzięki zgromadzeniu części na miejscu jesteśmy w stanie naprawić Twój smartfon Samsung w ciągu godziny! Nie z nami długi czas oczekiwania na powrót telefonu z naprawy!

Serwis urządzeń Huawei

Autoryzacja od producenta i bliska współpraca to gwarancja profesjonalizmu przy serwisie urządzeń Huawei. Dysponujemy oryginalnymi częściami i oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Certyfikowanych pracowników serwisu Huawei nie zaskoczy żadne uszkodzenie i sprostają każdemu wyzwaniu.

Serwis Apple

Oficjalny Serwis Apple (znany pod nazwą serwis.me) został włączony do naszej firmy ponad rok temu. Dzięki temu naprawisz tu sprzęt marki Apple. Prowadzimy obsługę urządzeń Apple takich jak: Mac, iPhone, iPad, iPod, Beats, Watch i Apple TV. Oferujemy również duży wybór akcesoriów. Z autoryzacją od producenta nasz serwis Apple gwarantuje usługi świadczone przez wykwalifikowany personel. Wszystkie części zamienne dostarczane są od producenta, dzięki czemu możesz być pewien ich oryginalności. Nieważne czy jest to serwis gwarancyjny, czy pogwarancyjny.